"Italy"
FULL HD L’iniziazione (1986) 1986 5.8
L’iniziazione (1986)
L’iniziazione (1986)

L’iniziazione (1986)

+18 Komedi  1986 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
L’iniziazione (1986)
FULL HD
IMDb: 5.8
95 min

Roger është një 16-vjeçar që kërkon të humbasë virgjërinë e tij në këtë dramë erotike. Përpjekjet e tij fillestare janë të pasuksesshme, por kur Lufta e Parë Botërore fillon dhe…

Country: ,
Genre: +18, Komedi
HD I’m for the Hippopotamus (1979) 1979 6.7
I’m for the Hippopotamus (1979)
I’m for the Hippopotamus (1979)

I’m for the Hippopotamus (1979)

Aksion Aventurë Komedi  1979 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
I’m for the Hippopotamus (1979)
HD
IMDb: 6.7
92 min

Në Afrikë, dy vëllerzërit Slim dhe Tom zemërohen kur një tiran Gjerman fillon të shesë të gjithë kafshët e egra afrikane tek kopshtet zoologjike kanadeze. Ata vendosin t’i japin një…

HD Tre metri sopra il cielo (2004) 2004 5.1
Tre metri sopra il cielo (2004)
Tre metri sopra il cielo (2004)

Tre metri sopra il cielo (2004)

Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Tre metri sopra il cielo (2004)
HD
IMDb: 5.1
101 min

Një djalosh i keq që i pëlqen jeta e rrugës dhe motorrat, dashurohet me një vajzë shkolle.

Country:
Genre: Romancë
FULL HD Dogs Five-Star Hotel (2012) 2012 4.4
Dogs Five-Star Hotel (2012)
Dogs Five-Star Hotel (2012)

Dogs Five-Star Hotel (2012)

Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Dogs Five-Star Hotel (2012)
FULL HD
IMDb: 4.4
90 min

Sara dhe Luka janë të dashuruar dhe kanë një plan për të ardhmen e tyre: të hapin hotelin më të mirë në botë për qen. Pa asnjë mundësi tjetër, përveçse…

Country:
Genre: Komedi
HD The Bear Skin (2016) aka La pelle dell’orso 2016 6.5
The Bear Skin (2016) aka La pelle dell’orso
The Bear Skin (2016) aka La pelle dell’orso

The Bear Skin (2016) aka La pelle dell’orso

Aventurë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Bear Skin (2016) aka La pelle dell’orso
HD
IMDb: 6.5
92 min

Kur një ari i egër kërcënon komunitetin e tyre, një burrë dhe djali i tij nisen në male për ta gjuajtur.

Country:
Genre: Aventurë
HD Per non dimenticarti (2006) 2006 7.0
Per non dimenticarti (2006)
Per non dimenticarti (2006)

Per non dimenticarti (2006)

Dramë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Per non dimenticarti (2006)
HD
IMDb: 7.0
94 min

Romë, viti 1947. Lufta ka mbaruar, por në qytetin e përjetshëm plagët e konfliktit janë ende të hapura. Në maternitetin e një spitali, nëntë gra presin të lindin. Shpresa për…

Country:
Genre: Dramë
Malena (2000)
HD
IMDb: 7.5
108 min

Një zonjushë e re provokon ndjenja seksuale tek një grup adoleshentësh…

Country: , ,
Babylon Sisters (2017)
FULL HD
IMDb: 5.3
85 min

Disa banorë që jetojnë në një ndërtese të shkatërruar marrin njoftim dëbimi nga pronari i tyre. Të udhëhequr nga Kamla e vogël dhe profesori Leone, ky komunitet emigrantësh, mes lotëve,…

Country: ,
HD The Dark Sea (2006) 2006 4.6
The Dark Sea (2006)
The Dark Sea (2006)

The Dark Sea (2006)

+18 Dramë Romancë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
The Dark Sea (2006)
HD
IMDb: 4.6
83 min

Pasi po heton vdekjen e një vajze shoqëruese, një inspektor policie gjen veten e tij duke eksploruar anën e zjarrtë dhe misterioze të jetës së natës në Romë. Ky hetim…

Country: ,
Genre: +18, Dramë, Romancë
HD Parental Guidance (2014) 2014 5.9
Parental Guidance (2014)
Parental Guidance (2014)

Parental Guidance (2014)

Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Parental Guidance (2014)
HD
IMDb: 5.9
123 min

Ndërsa mendojnë të bëjnë fëmijën e dytë, Xhulio zbulon se është jopjellor dhe dyshon se gruaja e tij Veronika e ka tradhëtuar me dikë tjetër. Ndërsa Veronika përpiqet të kuptojë…

Country:
Genre: Komedi
FULL HD Antonio’s Syndrome (2016) 2016 5.3
Antonio’s Syndrome (2016)
Antonio’s Syndrome (2016)

Antonio’s Syndrome (2016)

Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Antonio’s Syndrome (2016)
FULL HD
IMDb: 5.3
105 min

Në vitin 1970, Antonio largohet nga Roma dhe shkon në Greqi me shpresën për të zbuluar sekretet e saj të shumta. Aventura e tij verore shumë shpejt do të kthehet…

Country:
Genre: Komedi
FULL HD Uranya (2006) +18 2006 6.6
Uranya (2006) +18
Uranya (2006) +18

Uranya (2006) +18

+18 Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Uranya (2006) +18
FULL HD
IMDb: 6.6
100 min

Është viti 1969, në një fshat veror grek, pesë adoleshentë janë të etur të zbulojnë dashurinë, si dhe ndryshimin e botës rreth tyre. Fëmijët bëjnë një betim të përbashkët: të…

Country: ,
Genre: +18, Komedi
HD Wings of Steel (2018) 2018 6.6
Wings of Steel (2018)
Wings of Steel (2018)

Wings of Steel (2018)

Dramë Histori  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Wings of Steel (2018)
HD
IMDb: 6.6
100 min

Në vitin 1945 një ish-kapiten i RAF kthehet në shtëpi tek familja e tij, duke shpresuar për një jetë të lumtur pasi i mbijetoi tmerreve të luftës si pilot ushtarak….

Genre: Dramë, Histori
HD Mafia Millionaires (2014) 2014 5.9
Mafia Millionaires (2014)
Mafia Millionaires (2014)

Mafia Millionaires (2014)

Biografi Dramë Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Mafia Millionaires (2014)
HD
IMDb: 5.9
100 min

Ngritja dhe rënia e një klani të Kamorras në Napoli, treguar përmes syve të një krimineli dhe familjes së tij. Dyzet vite të jetës së një njeriu, dyzet vite nga…

Country:
Genre: Biografi, Dramë, Krim
HD The Stone Eater (2019) 2019 5.9
The Stone Eater (2019)
The Stone Eater (2019)

The Stone Eater (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Stone Eater (2019)
HD
IMDb: 5.9
109 min

Një ish-trafikant njerëzish gjen trupin e vrarë të nipit të tij në një luginë. Ai bëhet i dyshuari kryesor, sapo policia fillon të hetojë vrasjen…

Country:
Genre: Dramë
HD L’ultimo paradiso (2021) 2021 5.5
L’ultimo paradiso (2021)
L’ultimo paradiso (2021)

L’ultimo paradiso (2021)

Dramë Romancë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
L’ultimo paradiso (2021)
HD
IMDb: 5.5
107 min

Gjatë viteve 1950 në “Itali”, një frymë e lirë dhe entuziaste ëndërron dashurinë, drejtësinë dhe një jetë më të mirë, derisa një marrëdhënie e ndaluar të kërcënojë të gjitha ëndrrat…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Fermo posta Tinto Brass (1995) 1995 5.2
Fermo posta Tinto Brass (1995)
Fermo posta Tinto Brass (1995)

Fermo posta Tinto Brass (1995)

Komedi  1995 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Fermo posta Tinto Brass (1995)
HD
IMDb: 5.2
81 min

Ky film këshillohet të shikohet vetëm nga persona të rritur pasi përmban pamje erotike +18.

Country:
Genre: Komedi
HD Siberia (2019) 2020 5.3
Siberia (2019)
Siberia (2019)

Siberia (2019)

Dramë Fantazi Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Siberia (2019)
HD
IMDb: 5.3
92 min

Klint është një njeri pothuajse i vdekur që jeton i vetëm në një tundër të ngrirë. Sidoqoftë, ky izolim nuk mund të sjellë as evazion, as paqe. Një natë, ai…

HD Rose Island (2020) 2020 6.9
Rose Island (2020)
Rose Island (2020)

Rose Island (2020)

Aventurë Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Rose Island (2020)
HD
IMDb: 6.9
117 min

Një inxhinier idealist ndërton ishullin e tij në brigjet italiane dhe e shpall atë një komb, duke tërhequr kështu vëmendjen e botës. Vlerat e tij testohen kur Qeveria Italiane e…

Country:
HD The Good, the Bad and the Ugly (1966) 1966 8.8
The Good, the Bad and the Ugly (1966)
The Good, the Bad and the Ugly (1966)

The Good, the Bad and the Ugly (1966)

Western  1966 Shiko tani
Vlersimi: 8.8
The Good, the Bad and the Ugly (1966)
HD
IMDb: 8.8
178 min

I miri, I keqi, dhe I shemtuari! Ngjarja e filmit zhvillohet në vitin 1862 gjatë luftës qytetare Amerikane ku bëhet fjalë për tre burra që janë në kërkim të një…

Genre: Western