"Mexico"
HD Desperado (1995) 1995 7.2
Desperado (1995)
Desperado (1995)

Desperado (1995)

Aksion Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Desperado (1995)
HD
IMDb: 7.2
104 min

Mariaçi, një muzikant nga profesioni, niset me një kuti kitare mbushur me armë për tu hakmarrë ndaj vrasjes së të dashurës së tij. Ai udhëton në çdo qytet me qëllimin…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD El Infierno (2010) A.K.A Hell 2010 7.7
El Infierno (2010) A.K.A Hell
El Infierno (2010) A.K.A Hell

El Infierno (2010) A.K.A Hell

Aksion Komedi Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
El Infierno (2010) A.K.A Hell
HD
IMDb: 7.7
149 min

El Beni deportohet nga SHBA dhe kthehet në shtëpi në një Meksikë të shkatërruar nga luftërat e drogës. Ai bashkohet dhe fillon të ngjitet në hierarki, duke gjetur një jetë…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
Annette (2021)
FULL HD
IMDb: 6.5
141 min

Historia e Henrit, një komedian me sens të fortë humori dhe Ann, një këngëtare me famë ndërkombëtare. Në qendër të vëmendjes, ata janë çifti i përsosur, i shëndetshëm, i lumtur…

HD Siberia (2019) 2020 5.3
Siberia (2019)
Siberia (2019)

Siberia (2019)

Dramë Fantazi Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Siberia (2019)
HD
IMDb: 5.3
92 min

Klint është një njeri pothuajse i vdekur që jeton i vetëm në një tundër të ngrirë. Sidoqoftë, ky izolim nuk mund të sjellë as evazion, as paqe. Një natë, ai…

HD Cesar Chavez (2014) 2014 6.4
Cesar Chavez (2014)
Cesar Chavez (2014)

Cesar Chavez (2014)

Biografi Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Cesar Chavez (2014)
HD
IMDb: 6.4
102 min

Biografi e veprimtarit për të drejtat civile dhe organizatorit të punës Cezar Çavez.

Genre: Biografi, Dramë
HD Dad Wanted (2020) 2020 5.7
Dad Wanted (2020)
Dad Wanted (2020)

Dad Wanted (2020)

Dramë Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Dad Wanted (2020)
HD
IMDb: 5.7
102 min

Nëna e Blankës e ndaloi atë të ngiste biçikletën e saj BMX, pasi babai i saj vdiq në një aksident. Kur ajo lexon për një konkurs BMX që do mbahet…

Country:
Sonora (2018)
HD
IMDb: 6.2
94 min

1931, një vit i nacionalizmave ku Kinezët dëbohen nga Sonora, SH.B.A. deporton meksikanët dhe mbyll kufijtë e saj. Dymbëdhjetë njerëz të dëshpëruar kalojnë shkretëtirën e Sonoras me një Chrysler të…

Country:
The Witches (2020)
HD
IMDb: 5.3
146 min

Nga fundi i vitit 1967, një djalosh i ri jetim shkon të jetojë me gjyshen e tij në qytetin rural të Alabamas, Demopolis. Atje ai takon disa shtriga joshëse, por…

Country: ,
HD Cranston Academy: Monster Zone (2020) 2020 5.8
Cranston Academy: Monster Zone (2020)
Cranston Academy: Monster Zone (2020)

Cranston Academy: Monster Zone (2020)

Aventurë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Cranston Academy: Monster Zone (2020)
HD
IMDb: 5.8
81 min

Një djalosh inteligjent 15 vjecar, transferohet papritur në një shkollë të re ku hap një portal me përbindësha nga një dimension tjetër…

Country: , ,
Genre: Aventurë
HD Still Here (2020) 2020 5.5
Still Here (2020)
Still Here (2020)

Still Here (2020)

Dramë Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Still Here (2020)
HD
IMDb: 5.5
90 min

Një gazetar nga Nju Jorku, i cili merr përsipër historinë e zhdukjes së një vajze të vogël afro-amerikane, rrezikon karrierën e tij duke bërë të pamundurën që ta gjejë…

Country: , ,
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Mexican Gangster (2014) 2014 6.3
Mexican Gangster (2014)
Mexican Gangster (2014)

Mexican Gangster (2014)

Aksion Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Mexican Gangster (2014)
HD
IMDb: 6.3
101 min

Një këngëtar i maskuar, që gjithashtu vjedh edhe banka, merret në pyetje, dhe gjatë këtij procesi ai tregon se si u bë ai që ishte.

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD I’m No Longer Here (2019) 2019 7.6
I’m No Longer Here (2019)
I’m No Longer Here (2019)

I’m No Longer Here (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
I’m No Longer Here (2019)
HD
IMDb: 7.6
105 min

Në Monterrei, Meksikë, një bandë të rinjsh rruge, kalojnë gjithë kohën duke kërcyer kumbia dhe duke festuar. Pas një ngatërrese me një kartel lokal droge, kryetari i bandës detyrohet të…

Country: ,
Genre: Dramë
HD Tigers Are Not Afraid (2017) 2017 7.0
Tigers Are Not Afraid (2017)
Tigers Are Not Afraid (2017)

Tigers Are Not Afraid (2017)

Fantazi Horror Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Tigers Are Not Afraid (2017)
HD
IMDb: 7.0
83 min

Përralla e errët e pesë fëmijëve që përpiqen të mbijetojnë nga dhuna e tmerrshme e bandave dhe fantazmave të krijuara çdo ditë nga lufta e drogës.

Country:
HD Love in the Time of Cholera (2007) 2007 6.4
Love in the Time of Cholera (2007)
Love in the Time of Cholera (2007)

Love in the Time of Cholera (2007)

Dramë Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Love in the Time of Cholera (2007)
HD
IMDb: 6.4
139 min

Një rrëfim përjetësie. Një rrëfim për dashurinë që sfidon kohën, plakjen dhe vdekjen. Një rrëfim, ku pritja merr kuptim dhe jeta nuk njeh limite. Bazuar në romanin me të njëjtin…

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
HD Bad Boys for Life (2020) 2020 6.7
Bad Boys for Life (2020)
Bad Boys for Life (2020)

Bad Boys for Life (2020)

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Bad Boys for Life (2020)
HD
IMDb: 6.7
124 min

Marcus Burnett tashmë është një inspektor policie ndërsa Mike Lowery po përjeton krizën e moshës se mesme. Ata ribashkohen kur një mercenar meksikan, vëllai i të cilit është vrarë, u…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Revenge (1990) 1990 6.3
Revenge (1990)
Revenge (1990)

Revenge (1990)

Romancë Thriller  1990 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Revenge (1990)
HD
IMDb: 6.3
124 min

Xhej Kokran (Kevin Kostner), një pilot i sapodalë në pension i Marinës së SHBA-së, udhëton në Meksikë për të kaluar kohën me mikun e tij Tibi Mendez (Entoni Kuin), një…

Country: ,
HD Sin Nombre (2009) 2009 7.6
Sin Nombre (2009)
Sin Nombre (2009)

Sin Nombre (2009)

Aksion Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Sin Nombre (2009)
HD
IMDb: 7.6
96 min

Adoleshentja nga Hondurasi Sajra ribashkohet me të atin për të tentuar realizimin e ëndrrës për të shkuar në SHBA. Shkuarja në Meksikë është hapi i parë i këtij udhëtimi, pasi…

Country: ,
HD The Legend of Zorro (2005) 2005 6.0
The Legend of Zorro (2005)
The Legend of Zorro (2005)

The Legend of Zorro (2005)

Aksion Aventurë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Legend of Zorro (2005)
HD
IMDb: 6.0
129 min

Aventurat e dashurisë së Don Alejandro de la Vega, Zorros, dhe gruas së tij Elena, të cilët kanë një shtet në mes…

Country: ,
Genre: Aksion, Aventurë
HD The Mask of Zorro (1998) 1998 6.7
The Mask of Zorro (1998)
The Mask of Zorro (1998)

The Mask of Zorro (1998)

Aksion Aventurë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Mask of Zorro (1998)
HD
IMDb: 6.7
136 min

Në kërkim të hakmarrjes për vdekjen e vëllait të tij, një hajdut i ri stërvitet nga Zorro i famshëm, i cili gjithashtu kërkon hakmarrjen e tij.

Country: , ,
Genre: Aksion, Aventurë
HD Racing Extinction (2015) 2015 8.3
Racing Extinction (2015)
Racing Extinction (2015)

Racing Extinction (2015)

Aventurë Documentary  2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Racing Extinction (2015)
HD
IMDb: 8.3
90 min