"South Korea"
HD New World (2013) 2013 7.6
New World (2013)
New World (2013)

New World (2013)

Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
New World (2013)
HD
IMDb: 7.6
135 min

Ne menyre qe gjerat te qetesoheshin nga aksioni tyre i fundit Popeye dhe grupi vjedhesve te te tij shkojne ne macau per nje pune. Por organizatori ketyre seshte askush tjeter…

Country:
Genre: Thriller
FULL HD Midnight (2021) 2021 6.6
Midnight (2021)
Midnight (2021)

Midnight (2021)

Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Midnight (2021)
FULL HD
IMDb: 6.6
103 min

Një vajzë e re dhe mamaja e saj shurdhmemece luftojnë kundër një vrasësi serial pasi aksidentalisht ndërprenë një prej vrasjeve të tij. Një lojë vdekjeprurëse e maces dhe miut luhet…

Country:
Genre: Thriller
Recalled (2021)
FULL HD
IMDb: 6.9
99 min

Vizione shqetësuese për aksidentet e ftohta. Humbja e kujtesës post-traumatike. Dhe lufta e dëshpëruar e një gruaje për të zbuluar të vërtetën për të kaluarën e saj

Country:
FULL HD Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) 2018 6.3
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
FULL HD
IMDb: 6.3
97 min

Mavis surprizon Drakulën me një udhëtim familjar në një kroçere luksoze për përbindësha. Sapo udhëtimi nis, lind një romancë kur Drakula takon kapitenen misterioze të kroçeres, Erika. Tani është rradha…

Country: ,
FULL HD Kingdom: Ashin of the North (2021) 2021 7.2
Kingdom: Ashin of the North (2021)
Kingdom: Ashin of the North (2021)

Kingdom: Ashin of the North (2021)

Drama Fantazi Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Kingdom: Ashin of the North (2021)
FULL HD
IMDb: 7.2
92 min

Një vajzë e re vendos të hakmerret pasi u tradhtua dhe i vranë fisin dhe babanë e saj…

Country:
HD Animal Crackers (2017) 2017 5.8
Animal Crackers (2017)
Animal Crackers (2017)

Animal Crackers (2017)

Animuar Aventurë Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Animal Crackers (2017)
HD
IMDb: 5.8
105 min

Një familje duhet të përdorë një kuti magjike për të shpëtuar një cirk të shkatërruar nga marrja nën kontroll e xhaxhait të tyre të i lig Horatio.

HD Space Sweepers (2021) 2021 6.7
Space Sweepers (2021)
Space Sweepers (2021)

Space Sweepers (2021)

Aksion Aventurë Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Space Sweepers (2021)
HD
IMDb: 6.7
136 min

Të vendosur në vitin 2092 ekuipazhi i një anije kozmike që pastronte mbetje hapësinore gjen një vajzë të vogël që kërkohet nga qeveria dhe nga terroristët…

Country:
The Call (2020)
HD
IMDb: 7.2
112 min

Të lidhura më një telefon në të njëjtën shtëpi, por 20 vite ndryshe nga njëra-tjetra, një vrasës serial vë të kaluarën e një gruaje dhe jetën në rrezik në mënyrë…

Country:
HD The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020) 2020 6.3
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)

Animuar Aventurë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)
HD
IMDb: 6.3
91 min

Pasi shoku, kërmilli i SpongeBobit Gary, është rrëmbyer, ai dhe Patriku nisen drejt një aventurë epike në qytetin e humbur të atlantikut për t’a sjellë Gary’n përsëri në shtëpi.

Country: ,
HDRIP Deliver Us from Evil (2020) 2020 6.7
Deliver Us from Evil (2020)
Deliver Us from Evil (2020)

Deliver Us from Evil (2020)

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Deliver Us from Evil (2020)
HDRIP
IMDb: 6.7
108 min

Një vrasës shkon në Tajlandë për të gjetur një fëmijë e cila është rrëmbyer, atje ai përndiqet nga një burrë, i cili kërkon të hakmerret për vëllanë e vrarë.

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD #Alive (2020) 2020 6.3
#Alive (2020)
#Alive (2020)

#Alive (2020)

Aksion Dramë Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
#Alive (2020)
HD
IMDb: 6.3
98 min

Pasi në qytet përhapet një virus i rrezikshëm i cili i kthen njerzit në zombi, vendi bëhet pothuajse i pabanueshëm dhe i frikshëm, por aty ndodhet një i mbijetuar i…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Horror
HD The Closet (2020) 2020 5.7
The Closet (2020)
The Closet (2020)

The Closet (2020)

Horror Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Closet (2020)
HD
IMDb: 5.7
97 min

Pasi i vdes gruaja, Jeon duhet të kujdeset për vajzën e vogël. Ai është shumë i dhënë pas punës duke lënë kështu pas dore vajzën e tij, e cila me…

Country:
Genre: Horror, Mister
HD Because I’m A Girl (2001) 2001 8.9
Because I’m A Girl (2001)
Because I’m A Girl (2001)

Because I’m A Girl (2001)

Dramë Romancë Short  2001 Shiko tani
Vlersimi: 8.9
Because I’m A Girl (2001)
HD
IMDb: 8.9
8 min

Rastësisht një fotograf i qytetit ndeshet në rrugë me një vajzë e cila punon në një parukeri aty pranë, shumë shpejt ata miqësohen me njëri tjetrin, por gjërat nuk do…

Country:
HD Peninsula (2020) 2020 5.7
Peninsula (2020)
Peninsula (2020)

Peninsula (2020)

Aksion Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Peninsula (2020)
HD
IMDb: 5.7
116 min

Pasi një virus i cili kthen njerëzit në Zombi përhapet në Korenë e Jugut, pasagjerët luftojnë për mbijetesë në trenin që niset nga Seuli për në Busan.

Country:
Mulan II (2004)
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Happy Together (1997) 1997 7.8
Happy Together (1997)
Happy Together (1997)

Happy Together (1997)

Dramë Romancë  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Happy Together (1997)
HD
IMDb: 7.8
96 min

Dy djem të rinj nga Hong Kongu vendosin të shkojnë në një aventurë në Argjentinë. Kur mbërrijnë atje, e gjejnë veten para disa vështirësive dhe kuptojnë se rrugët e tyre…

Genre: Dramë, Romancë
HD Hitman: Agent Jun (2020) 2020 6.4
Hitman: Agent Jun (2020)
Hitman: Agent Jun (2020)

Hitman: Agent Jun (2020)

Aksion Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Hitman: Agent Jun (2020)
HD
IMDb: 6.4
110 min

Kjo është historia e një jetimi i cili shndërrohet në një vrasës për shtetin e tij, pasi korr lavdinë si i tillë ai vendos të largohet nga bota e shërbimit…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD The Larva Island Movie (2020) 2020 N/A
The Larva Island Movie (2020)
The Larva Island Movie (2020)

The Larva Island Movie (2020)

Animuar Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
The Larva Island Movie (2020)
HD
IMDb: N/A
89 min

Çak, një djalë që ka humbur për disa vite në një ishull, kthehet në shtëpi dhe bisedon me një gazetare për jetën e ishullit si edhe për shokët që njeh…

Country:
Genre: Animuar, Familjar
HD No Mercy (2010) 2010 7.4
No Mercy (2010)
No Mercy (2010)

No Mercy (2010)

Aksion Krim Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
No Mercy (2010)
HD
IMDb: 7.4
125 min

Pavarësisht se është gati i vërtetuar si fajtor, një vrasës serial kërcënon të vrasë vajzën e një mjeku ligjor nëse aj nuk e liron me kusht.

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD The Man Standing Next (2020) 2020 7.0
The Man Standing Next (2020)
The Man Standing Next (2020)

The Man Standing Next (2020)

Aksion Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Man Standing Next (2020)
HD
IMDb: 7.0
114 min

Në vitet 1970 Korea është nën kontrollin absolut të presidentit Park, i cili kontrollon KCIA-n, organizatën me avantazhin e çdo dege qeverisjeje.

Country:
Genre: Aksion, Dramë