"USA"
HD The Last Duel (2021) 2021 7.7
The Last Duel (2021)
The Last Duel (2021)

The Last Duel (2021)

Aksion Dramë Histori  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
The Last Duel (2021)
HD
IMDb: 7.7
2h 32m

Në Francën mesjetare Zhan de Karrouges, një kalorës sfidon një mikun e tij ushtar në duel për vdekje pasi gruaja e tij e akuzon për përdhunim…

Country:
HD The Fault in Our Stars (2014) 2014 7.7
The Fault in Our Stars (2014)
The Fault in Our Stars (2014)

The Fault in Our Stars (2014)

Dramë Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
The Fault in Our Stars (2014)
HD
IMDb: 7.7
126 min

Hejzëll dhe Gus janë dy adoleshentë që ndajnë një eksperiencë të hidhur, një përçmim për gjërat jo origjinale dhe një dashuri që do i dërgojë në një udhëtim. Kjo lidhje…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD The Rebound (2009) 2009 6.3
The Rebound (2009)
The Rebound (2009)

The Rebound (2009)

Komedi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Rebound (2009)
HD
IMDb: 6.3
95 min

Në Nju Jork, një mama beqare magjeps komshiun e sapo ardhur, një djalë shumë me i ri se ajo.

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD Desperado (1995) 1995 7.2
Desperado (1995)
Desperado (1995)

Desperado (1995)

Aksion Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Desperado (1995)
HD
IMDb: 7.2
104 min

Mariaçi, një muzikant nga profesioni, niset me një kuti kitare mbushur me armë për tu hakmarrë ndaj vrasjes së të dashurës së tij. Ai udhëton në çdo qytet me qëllimin…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Halloween (2018) 2018 6.6
Halloween (2018)
Halloween (2018)

Halloween (2018)

Horror Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Halloween (2018)
HD
IMDb: 6.6
106 min

Laurie Strode do të ketë përballjen e saj finale me Michael Myers, figurën e maskuar që e ka përndjekur atë qëkur ajo mezi i shpëtoi në natën e Halloween, katër…

Country: ,
Genre: Horror, Krim, Thriller
HD The Normal Heart (2014) 2014 7.9
The Normal Heart (2014)
The Normal Heart (2014)

The Normal Heart (2014)

Biografi Dramë Histori  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
The Normal Heart (2014)
HD
IMDb: 7.9
132 min

Historia e fillimit të krizës së HIV-AIDS në qytetin e Nju Jorkut në fillim të viteve 1980, duke hedhur një vështrim të palëkundur në politikën seksuale të vendit ndërsa aktivistët…

Country:
HD 10 Years (2011) 2011 6.1
10 Years (2011)
10 Years (2011)

10 Years (2011)

Dramë Komedi Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
10 Years (2011)
HD
IMDb: 6.1
100 min

Një natë para ribashkimit që nga shkolla e mesme, një grup shokësh kuptojnë se ata nuk ishin rritur aq sa duhej në disa koncepte.

Country:
FULL HD LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) 2021 6.3
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)

LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)

Aksion Animuar Short  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)
FULL HD
IMDb: 6.3
44 min

Poe dhe BB-8 përfundojnë në kështjellën e Darth Vader’ pasi u përplasën në Mustafar ku përballen me Vane i cili kërkon të pushtojë gjithë galaktikat…

Country:
Genre: Aksion, Animuar, Short
HD Body of Lies (2008) 2008 7.1
Body of Lies (2008)
Body of Lies (2008)

Body of Lies (2008)

Aksion Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Body of Lies (2008)
HD
IMDb: 7.1
128 min

Agjenti i CIA-s Roger Ferris zbulon një lider të madh e cila do ta çojë në një terrorist të dyshuar qe mund të jetë operativi nga Jordania, por ndërsa ai…

Country: ,
FULL HD Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) 2004 6.7
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004)
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004)

Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004)
FULL HD
IMDb: 6.7
74 min

Kur skuadra udhëton për në Skoci për të vizituar kushëririn e Dapne dhe për të marrë pjesë në Lojërat e Malësisë, ata e gjejnë veten të terrorizuar nga përbindëshi legjendar…

Country:
FULL HD Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) 2005 6.3
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005)
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005)

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005)

Animuar Dramë Dublime Komedi  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005)
FULL HD
IMDb: 6.3
68 min

Lilo dhe Stich rikthehen në një aventurë të re mbi besnikerinë, miqësinë dhe familjen. Me muzikën e mrekullueshme të Elvis Preslit, ndiqni karakteret e parezistueshme në aventurën e tyre më…

Country:
HD The Dictator (2012) 2012 6.4
The Dictator (2012)
The Dictator (2012)

The Dictator (2012)

Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Dictator (2012)
HD
IMDb: 6.4
83 min

Historia heroike e një diktatori i cili rrezikon jetën e tij për të siguruar që demokracia në vendin e tij nuk do të vijë kurrë. Në atë vend që ai…

Country:
Genre: Komedi
HD The Last Exorcism Part II (2013) 2013 4.0
The Last Exorcism Part II (2013)
The Last Exorcism Part II (2013)

The Last Exorcism Part II (2013)

Horror Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
The Last Exorcism Part II (2013)
HD
IMDb: 4.0
88 min

Ndërsa Nell Sweetzer përpiqet të ndërtojë një jetë të re pas ngjarjeve të filmit të parë, forca e keqe që dikur e zotëronte atë kthehet me një plan edhe më…

Country: ,
Genre: Horror, Thriller
HD Evil Dead (2013) 2013 6.5
Evil Dead (2013)
Evil Dead (2013)

Evil Dead (2013)

Horror  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Evil Dead (2013)
HD
IMDb: 6.5
91 min

Pese shoke shkojne ne nje kabine te vetmuar, ku zbulimi i Librit te se Vdekurve i ben te therrasin padashur disa shpirtra qe jetojne ne pyllin aty afer. Prezenca e…

Country:
Genre: Horror
HD The Sitter (2011) 2011 5.7
The Sitter (2011)
The Sitter (2011)

The Sitter (2011)

Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Sitter (2011)
HD
IMDb: 5.7
81 min

Një student kolegji duhet të kujdeset për fëmijët e komshiut edhe pse ai është fare i përgatitur për natën e egër që e pret.

Country:
Genre: Komedi
HD The Amazing Spider-Man 2 (2014) 2014 6.6
The Amazing Spider-Man 2 (2014)
The Amazing Spider-Man 2 (2014)

The Amazing Spider-Man 2 (2014)

Aksion Aventurë Fantazi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Amazing Spider-Man 2 (2014)
HD
IMDb: 6.6
142 min

Piter Parkeri has një sërë problemesh ndërkohë që kompania misterioze Oscorp dërgon një mori super-keqbërësish kundër tij.

Country:
HD The Amazing Spider-Man (2012) 2012 6.9
The Amazing Spider-Man (2012)
The Amazing Spider-Man (2012)

The Amazing Spider-Man (2012)

Aksion Aventurë Fantazi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Amazing Spider-Man (2012)
HD
IMDb: 6.9
136 min

Piter Parker gjen një provë që mund ta ndihmojë atë të kuptojë se pse u braktis nga prindërit kur ishte i vogël. Ai do të përballet edhe me dr. Konors,…

Country:
HD The Other Woman (2014) 2014 6.0
The Other Woman (2014)
The Other Woman (2014)

The Other Woman (2014)

Komedi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Other Woman (2014)
HD
IMDb: 6.0
109 min

Pasi zbulon se i dashuri i saj është i martuar, Karli takon gruan që ai tradhëton. Dhe kur zbulohet edhe një lidhje tjetër, të treja vajzat bashkohen për të planifikuar…

Country:
Genre: Komedi, Romancë
FULL HD Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) 2018 6.3
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
FULL HD
IMDb: 6.3
97 min

Mavis surprizon Drakulën me një udhëtim familjar në një kroçere luksoze për përbindësha. Sapo udhëtimi nis, lind një romancë kur Drakula takon kapitenen misterioze të kroçeres, Erika. Tani është rradha…

Country: ,
HD Hotel Transylvania 2 (2015) 2015 6.7
Hotel Transylvania 2 (2015)
Hotel Transylvania 2 (2015)

Hotel Transylvania 2 (2015)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Hotel Transylvania 2 (2015)
HD
IMDb: 6.7
89 min

Kur Vampiri Vlad i stilit shumë shumë shumë të vjetër mbërrin në hotel për një mbledhje familjare të rëndësishme, Hotel Transylvania ndodhet në një përplasje të mbinatyrshme midis stilit të…

Country: