Horror
The Trip (2021)
FULL HD
IMDb: 7.0
113 min

Një regjizor dhe gruaja e tij aktore shkojnë në një shtëpi pushimi në pyll me planin për të vrarë njëri-tjetrin. Ngjarjet marrin një drejtim tjetër kur përfshihen dhe tre të…

Country:
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Army of the Dead (2021) 2021 5.8
Army of the Dead (2021)
Army of the Dead (2021)

Army of the Dead (2021)

Aksion Horror Krim  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Army of the Dead (2021)
HD
IMDb: 5.8
148 min

Pas një shpërthimi Zombish në Las Vegas një grup mercenarësh marrin përsipër rrezikun më të lartë dhe hyjnë në zonën e karantinës me shpresën për të realizusr një grabitje të…

Country:
Genre: Aksion, Horror, Krim
FULL HD Halloween Kills (2021) 2021 7.0
Halloween Kills (2021)
Halloween Kills (2021)

Halloween Kills (2021)

Horror Krim Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Halloween Kills (2021)
FULL HD
IMDb: 7.0
106 min

Makthi nuk ka mbaruar ndërsa vrasësi i pandalshëm Majkëll Millers arratiset për të vazhduar ritualin e tij të vrasjeve. Qytetarët duke mos mundur më me këto vrasje përpiqen të marrin…

Genre: Horror, Krim, Thriller
HD Halloween (2018) 2018 6.6
Halloween (2018)
Halloween (2018)

Halloween (2018)

Horror Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Halloween (2018)
HD
IMDb: 6.6
106 min

Laurie Strode do të ketë përballjen e saj finale me Michael Myers, figurën e maskuar që e ka përndjekur atë qëkur ajo mezi i shpëtoi në natën e Halloween, katër…

Country: ,
Genre: Horror, Krim, Thriller
Lamb (2021)
FULL HD
IMDb: 6.5
106 min

Në Islandën rurale, një çift pa fëmijë zbulojnë një të sapolindur të çuditshëm dhe jo normal në tufën e tyre të deleve. Ata vendosin ta rrrisin si fëmijën e tyre…

Country: , ,
Genre: Dramë, Horror, Mister
FULL HD Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020) 2020 4.8
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)

Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)

Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)
FULL HD
IMDb: 4.8
102 min

Një grup të rinjsh shkojnë në një kamp në natyrë ku nuk lejohen telefonat. Atje ata përballen me një rrezik të madh vdekjeprurës të cilit vështirë se mund ti shpëtojnë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD The Strange Thing About the Johnsons (2011) 2011 7.2
The Strange Thing About the Johnsons (2011)
The Strange Thing About the Johnsons (2011)

The Strange Thing About the Johnsons (2011)

Dramë Horror Short  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Strange Thing About the Johnsons (2011)
HD
IMDb: 7.2
28 min

Billy Mayo, Brandon Greenhouse, and Angela Bullock luajnë rolet e anëtarëve të një familjeje urbane në të cilën djali është i përfshirë në një lidhje abuzive inçesti me babanë e…

Country:
Genre: Dramë, Horror, Short
Trapped (2015)
FULL HD
IMDb: 5.6
86 min

Kristen donte të pastronte barin e babait të saj pas natës së Vitit të Ri. Tani ajo përballet me një natë të tmerrshme nga e cila nuk mund të dalë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
FULL HD The Manor (2021) 2021 5.3
The Manor (2021)
The Manor (2021)

The Manor (2021)

Horror  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Manor (2021)
FULL HD
IMDb: 5.3
1h 21min

Pas një ataku në zemër Judith Albright shkon në një shtëpi pleqsh ku fillon të dyshoj se diçka po sulmon banorët atje. Por a është e gjitha kjo e vërtet…

Country:
Genre: Horror
HD Open Grave (2013) 2013 6.2
Open Grave (2013)
Open Grave (2013)

Open Grave (2013)

Horror Mister Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Open Grave (2013)
HD
IMDb: 6.2
102 min

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që e kishin shpëtuar atë,…

Genre: Horror, Mister, Sci-fi
HD Byzantium (2012) 2012 6.5
Byzantium (2012)
Byzantium (2012)

Byzantium (2012)

Dramë Fantazi Horror  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Byzantium (2012)
HD
IMDb: 6.5
118 min

Kjo është historia e dy motrave të cilat për të mbijetuar duhet patjetër të ruajnë një sekret, madje edhe të vrasin nëse do ishte nevoja. Noel, një burrë i cili…

FULL HD There’s Someone Inside Your House (2021) 2021 4.7
There’s Someone Inside Your House (2021)
There’s Someone Inside Your House (2021)

There’s Someone Inside Your House (2021)

Horror Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
There’s Someone Inside Your House (2021)
FULL HD
IMDb: 4.7
96 min

Qetësia në një qytet prishet kur një seri vrasjes ndodhin në një shkollë të mesme dhe arsyeja lidhet me sekretet që ata mbajnë nga të tjerët.

Country:
Genre: Horror, Thriller
FULL HD The Hole in the Ground (2019) 2019 5.7
The Hole in the Ground (2019)
The Hole in the Ground (2019)

The Hole in the Ground (2019)

Dramë Horror Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Hole in the Ground (2019)
FULL HD
IMDb: 5.7
90 min

Një mama e ve zhvendoset në një fshat irlandez me djalin e saj. Ajo fillon të dyshojë se ai nuk mund të jetë djali i saj i vertetë dhe frika…

Genre: Dramë, Horror, Mister
HD The Last Exorcism Part II (2013) 2013 4.0
The Last Exorcism Part II (2013)
The Last Exorcism Part II (2013)

The Last Exorcism Part II (2013)

Horror Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
The Last Exorcism Part II (2013)
HD
IMDb: 4.0
88 min

Ndërsa Nell Sweetzer përpiqet të ndërtojë një jetë të re pas ngjarjeve të filmit të parë, forca e keqe që dikur e zotëronte atë kthehet me një plan edhe më…

Country: ,
Genre: Horror, Thriller
HD Evil Dead (2013) 2013 6.5
Evil Dead (2013)
Evil Dead (2013)

Evil Dead (2013)

Horror  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Evil Dead (2013)
HD
IMDb: 6.5
91 min

Pese shoke shkojne ne nje kabine te vetmuar, ku zbulimi i Librit te se Vdekurve i ben te therrasin padashur disa shpirtra qe jetojne ne pyllin aty afer. Prezenca e…

Country:
Genre: Horror
Superhost (2021)
FULL HD
IMDb: 5.8
84 min

Dy vlogera youtubi, vendosin të bëjnë një udhëtim pushimesh përmes një agjensie, gjatë rrugës ata nuk e dine se Rebeka udhëzuesja kërkon t’u tregoje atyre diçka më shume se sa…

Country:
Genre: Horror, Thriller
Candyman (2021)
FULL HD
IMDb: 6.2
1h 31min

Një vazhdim i filmit horror Candyman (1992) i cili rikthehet në lagjen e ç’mendur të Çikagos ku gjithçka filloi më parë…

Genre: Horror, Thriller
Nightbooks (2021)
FULL HD
IMDb: 5.7
100 min

Aleksi, një djalë i fiksuar pas historive të frikshme, është bllokuar nga një shtrigë në apartamentin e saj modern. Përrallat e tij për ngritjen e flokëve janë e vetmja gjë…

Country:
NOS4A2
TMDb: 6.7
43 min

Xharli Mans, një qënje joshëse e pavdekshme që ushqehet me shpirtrat e fëmijëve, ndihet i kërcënuar kur një vajzë e re në Angli zbulon se ka një dhuratë të rrezikshme.

Status: Canceled
FULL HD Escape Room: Tournament of Champions (2021) 2021 5.9
Escape Room: Tournament of Champions (2021)
Escape Room: Tournament of Champions (2021)

Escape Room: Tournament of Champions (2021)

Aksion Aventurë Horror  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Escape Room: Tournament of Champions (2021)
FULL HD
IMDb: 5.9
88 min

Gjashtë persona, pa dashur e gjejnë veten të mbyllur në një tjetër seri të dhomave të arratisjes, duke zbuluar ngadalë se çfarë kanë të përbashkët për të shpëtuar. Duke bashkuar…