Short
Ladies First (2017)
FULL HD
IMDb: 7.2
39 min

Një dokumentar mbi jetën e Dilipa Kumari e cila përfaqësoi Indinë në gjuajtjen me Shigjetë në Olimpiadë. Filmi tregon për jetën e saj dhe vështirësitë e hasura duke ardhur nga…

Country:
HD The Strange Thing About the Johnsons (2011) 2011 7.2
The Strange Thing About the Johnsons (2011)
The Strange Thing About the Johnsons (2011)

The Strange Thing About the Johnsons (2011)

Dramë Horror Short  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Strange Thing About the Johnsons (2011)
HD
IMDb: 7.2
28 min

Billy Mayo, Brandon Greenhouse, and Angela Bullock luajnë rolet e anëtarëve të një familjeje urbane në të cilën djali është i përfshirë në një lidhje abuzive inçesti me babanë e…

Country:
Genre: Dramë, Horror, Short
FULL HD Gong shou dao (2017) 2017 4.9
Gong shou dao (2017)
Gong shou dao (2017)

Gong shou dao (2017)

Aksion Short  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Gong shou dao (2017)
FULL HD
IMDb: 4.9
23 min

Themeluesi i Ali babës i njohur si mjeshtri Ma, tregon se bota e tij nuk është vetëm biznesi por dhe artet marciale pasi ai fton në dy-luftim mjeshtra të mëdhenj…

Country:
Genre: Aksion, Short
FULL HD LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) 2021 6.3
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)

LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)

Aksion Animuar Short  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)
FULL HD
IMDb: 6.3
44 min

Poe dhe BB-8 përfundojnë në kështjellën e Darth Vader’ pasi u përplasën në Mustafar ku përballen me Vane i cili kërkon të pushtojë gjithë galaktikat…

Country:
Genre: Aksion, Animuar, Short
HD Three Little Wolves (1936) 1936 7.1
Three Little Wolves (1936)
Three Little Wolves (1936)

Three Little Wolves (1936)

Animuar Dublime Familjar Short  1936 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Three Little Wolves (1936)
HD
IMDb: 7.1
9 min

2 derrkucë të vegjël tallen me vëllain e tyre të 3-të pasi ndezin alarmin e ujqërve duke e trembur atë sikur uqërit po vijnë, por në fakt më vonë ujqërit…

Country:
FULL HD Life Overtakes Me (2019) 2019 6.5
Life Overtakes Me (2019)
Life Overtakes Me (2019)

Life Overtakes Me (2019)

Dokumentar Short  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Life Overtakes Me (2019)
FULL HD
IMDb: 6.5
39 min

Qindra fëmijë refugjatë në Suedi, të cilët kanë ikur me familjet e tyre nga traumat ekstreme, janë prekur nga Sindroma e Dorëheqjes. Duke u përballur me dëbimin, ata bien në…

Genre: Dokumentar, Short
Extremis (2016)
FULL HD
IMDb: 7.3
24 min

Një dokumentar rreth emocioneve tronditëse që shoqërojnë vendimet e fundit të jetës, ku mjekët, pacientët dhe familjet përballen me zgjedhje tepër të vështira.

Country:
Genre: Dokumentar, Short
FULL HD The Letter Room (2020) 2020 6.8
The Letter Room (2020)
The Letter Room (2020)

The Letter Room (2020)

Komedi Short  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Letter Room (2020)
FULL HD
IMDb: 6.8
33 min

Kur një oficer i korrigjimeve transferohet në dhomën e letrave, ai shpejt e gjen veten të përfshirë thellësisht në jetën private të një të burgosuri.

Country:
Genre: Komedi, Short
FULL HD A Love Song for Latasha (2019) 2019 6.8
A Love Song for Latasha (2019)
A Love Song for Latasha (2019)

A Love Song for Latasha (2019)

Biografi Dokumentar Short  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
A Love Song for Latasha (2019)
FULL HD
IMDb: 6.8
19 min

Një dokumentar rreth Latasha Harlins, një vajzë 15-vjeçare Afro-Amerikane e cila u qëllua për vdekje nga Soon Ja Du, një pronar dyqani 51-vjeçar, një vrasje e cila nuk mori dënimin…

Country:
FULL HD My Heroes Were Cowboys (2021) 2021 7.7
My Heroes Were Cowboys (2021)
My Heroes Were Cowboys (2021)

My Heroes Were Cowboys (2021)

Dokumentar Short  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
My Heroes Were Cowboys (2021)
FULL HD
IMDb: 7.7
22 min

Robin Wiltshire, një emigrant i frymëzuar nga ikonografia e perëndimoreve të Hollivudit, gjen kuptim dhe shpengim përmes artit të stërvitjes së kuajve.

Country:
Genre: Dokumentar, Short
HD Kung Fu Panda Holiday (2010) 2010 6.8
Kung Fu Panda Holiday (2010)
Kung Fu Panda Holiday (2010)

Kung Fu Panda Holiday (2010)

Aksion Animuar Familjar Short  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Kung Fu Panda Holiday (2010)
HD
IMDb: 6.8
21 min

Po, emërohet si mikpritës nga mjeshtri Shifu, pasi një festë tradicionale do zhvillohet në pallat ku do marrin pjesë shumë pjestar të rëndësishëm.

Country:
Bao (2018)
HD
IMDb: 7.5
8 min

Një grua kanadeze e cila vuan nga sindroma e vetmisë, merr një goditje të dytë kur një prej petave të saj të bëra me dorë gjallërohet.

Country:
HD Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! (2014) 2014 6.6
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! (2014)
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! (2014)

Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! (2014)

Aksion Animuar Aventurë Short  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! (2014)
HD
IMDb: 6.6
11 min

Itachi përgatit mëngjesin për Sasuken, në shtëpinë e tyre të vjetër.

Country:
HD Distance (2020) 2020 7.2
Distance (2020)
Distance (2020)

Distance (2020)

Aventurë Dramë Short  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Distance (2020)
HD
IMDb: 7.2
35 min

Pasi Emil trashëgon shtëpinë e gjyshit të tij të ndjerë, ai zbulon se aty fshihet një portal i cili të çon një një botë magjike. Por kjo magji ka dy…

HD The Snowman (1982) 1982 8.2
The Snowman (1982)
The Snowman (1982)

The Snowman (1982)

Animuar Familjar Short  1982 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
The Snowman (1982)
HD
IMDb: 8.2
26 min

Në prag të Krishtlindjes, një djalosh i vogël ndërton një njeri dëbore i cili mund të fluturoje, ai e çon djaloshin në Polin e Veriut për të takuar babagjyshin e…

Country:
HD Predator: Dark Ages (2015) 2015 6.1
Predator: Dark Ages (2015)
Predator: Dark Ages (2015)

Predator: Dark Ages (2015)

Aksion Sci-fi Short  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Predator: Dark Ages (2015)
HD
IMDb: 6.1
27 min

Ky film ndjek një grup kalorësish Templarë të cilët vihen në provë përballë një përbindëshi të panjohur në Angli. (Një film i pavarur i bërë nga fansat e filmave “Predator”).

Country:
Genre: Aksion, Sci-fi, Short
HD Once Upon a Snowman (2020) 2020 7.0
Once Upon a Snowman (2020)
Once Upon a Snowman (2020)

Once Upon a Snowman (2020)

Animuar Aventurë Short  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Once Upon a Snowman (2020)
HD
IMDb: 7.0
8 min

Hapat e parë të Olaf teksa po mësohet me jetën, ai është në kërkim të identitetit të tij në malet me dëborë jashtë Arendelles.

Country:
Bilby (2018)
HD
IMDb: 7.4
8 min

Në pjesën e pasme Australiane, një Koalë ‘Bilby’ jeton në shkretëtirën e nxehtë ku përmes sprovave dhe mundimeve ai shpëton një zog të pambrojtur nga grabitqarët dhe padashur bëhet mbrojtësi…

Country:
HD Because I’m A Girl (2001) 2001 8.9
Because I’m A Girl (2001)
Because I’m A Girl (2001)

Because I’m A Girl (2001)

Dramë Romancë Short  2001 Shiko tani
Vlersimi: 8.9
Because I’m A Girl (2001)
HD
IMDb: 8.9
8 min

Rastësisht një fotograf i qytetit ndeshet në rrugë me një vajzë e cila punon në një parukeri aty pranë, shumë shpejt ata miqësohen me njëri tjetrin, por gjërat nuk do…

Country:
HD Crac (1980) 1980 7.4
Crac (1980)
Crac (1980)

Crac (1980)

Animuar Short  1980 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Crac (1980)
HD
IMDb: 7.4
15 min

Një film i shkurtër ku illustrohet Montreali (Kanadaja) i cili tregon se sa e bukur ishte jeta përpara kur nuk kishte ndërtime, pallate etj…

Country:
Genre: Animuar, Short