Thriller
HD No Time to Die (2021) 2021 7.5
No Time to Die (2021)
No Time to Die (2021)

No Time to Die (2021)

Aksion Aventurë Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
No Time to Die (2021)
HD
IMDb: 7.5
163 min

Xhejms Bond është larguar nga shërbimi sekret. Paqja e tij përfundon shpejt kur Felix Leiter, një mik i vjetër nga CIA, kthehet për t’i kërkuar ndihmë, duke e çuar Bondin…

HD Desperado (1995) 1995 7.2
Desperado (1995)
Desperado (1995)

Desperado (1995)

Aksion Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Desperado (1995)
HD
IMDb: 7.2
104 min

Mariaçi, një muzikant nga profesioni, niset me një kuti kitare mbushur me armë për tu hakmarrë ndaj vrasjes së të dashurës së tij. Ai udhëton në çdo qytet me qëllimin…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD James Bond: Die Another Day (2002) 2002 6.1
James Bond: Die Another Day (2002)
James Bond: Die Another Day (2002)

James Bond: Die Another Day (2002)

Aksion Aventurë Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
James Bond: Die Another Day (2002)
HD
IMDb: 6.1
133 min

Misioni i ri i Xhejms Bond për të hetuar lidhjen mes një terroristi Korean dhe një baroni diamantesh sabotohet kur ai tradhëtohet dhe kapet rob nga armiku. Tani misioni i…

Enemy (2013)
HD
IMDb: 6.9
91 min

Një burrë vihet në kërkim të kopjes së tij ekzakte pasi e pikasi atë në një film.

Country: , ,
FULL HD Halloween Kills (2021) 2021 7.0
Halloween Kills (2021)
Halloween Kills (2021)

Halloween Kills (2021)

Horror Krim Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Halloween Kills (2021)
FULL HD
IMDb: 7.0
106 min

Makthi nuk ka mbaruar ndërsa vrasësi i pandalshëm Majkëll Millers arratiset për të vazhduar ritualin e tij të vrasjeve. Qytetarët duke mos mundur më me këto vrasje përpiqen të marrin…

Genre: Horror, Krim, Thriller
HD Halloween (2018) 2018 6.6
Halloween (2018)
Halloween (2018)

Halloween (2018)

Horror Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Halloween (2018)
HD
IMDb: 6.6
106 min

Laurie Strode do të ketë përballjen e saj finale me Michael Myers, figurën e maskuar që e ka përndjekur atë qëkur ajo mezi i shpëtoi në natën e Halloween, katër…

Country: ,
Genre: Horror, Krim, Thriller
FULL HD Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020) 2020 4.8
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)

Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)

Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)
FULL HD
IMDb: 4.8
102 min

Një grup të rinjsh shkojnë në një kamp në natyrë ku nuk lejohen telefonat. Atje ata përballen me një rrezik të madh vdekjeprurës të cilit vështirë se mund ti shpëtojnë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD New World (2013) 2013 7.6
New World (2013)
New World (2013)

New World (2013)

Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
New World (2013)
HD
IMDb: 7.6
135 min

Ne menyre qe gjerat te qetesoheshin nga aksioni tyre i fundit Popeye dhe grupi vjedhesve te te tij shkojne ne macau per nje pune. Por organizatori ketyre seshte askush tjeter…

Country:
Genre: Thriller
Chehre (2021)
HD
IMDb: 6.5
139 min

Një ekzekutiv reklamash strehoet në shtëpinë e disa pleqve në male për shkak të një stuhie bore, por shpejt e gjen veten të zënë në kurth pa rrugëdalje kur i…

Country:
FULL HD Midnight (2021) 2021 6.6
Midnight (2021)
Midnight (2021)

Midnight (2021)

Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Midnight (2021)
FULL HD
IMDb: 6.6
103 min

Një vajzë e re dhe mamaja e saj shurdhmemece luftojnë kundër një vrasësi serial pasi aksidentalisht ndërprenë një prej vrasjeve të tij. Një lojë vdekjeprurëse e maces dhe miut luhet…

Country:
Genre: Thriller
HD James Bond: Tomorrow Never Dies (1997) 1997 6.5
James Bond: Tomorrow Never Dies (1997)
James Bond: Tomorrow Never Dies (1997)

James Bond: Tomorrow Never Dies (1997)

Aksion Aventurë Thriller  1997 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
James Bond: Tomorrow Never Dies (1997)
HD
IMDb: 6.5
119 min

Xhejms Bond, një agjent i fshehtë përpiqet të ndalojë një drejtues mediash, Elliot Karver i cili mundohet të shkaktojë një luftë mes Kinës dhe Anglisë pasi u thirr nga Shërbimi…

Trapped (2015)
FULL HD
IMDb: 5.6
86 min

Kristen donte të pastronte barin e babait të saj pas natës së Vitit të Ri. Tani ajo përballet me një natë të tmerrshme nga e cila nuk mund të dalë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD Madras Cafe (2013) 2013 7.7
Madras Cafe (2013)
Madras Cafe (2013)

Madras Cafe (2013)

Aksion Dramë Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Madras Cafe (2013)
HD
IMDb: 7.7
130 min

Një agjent indian i Inteligjencës udhëton drejt një ishulli bregdetar për të mposhtur një grup rebelesh ku po zhvillohej një luftë masakruese…

Country:
HD Body of Lies (2008) 2008 7.1
Body of Lies (2008)
Body of Lies (2008)

Body of Lies (2008)

Aksion Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Body of Lies (2008)
HD
IMDb: 7.1
128 min

Agjenti i CIA-s Roger Ferris zbulon një lider të madh e cila do ta çojë në një terrorist të dyshuar qe mund të jetë operativi nga Jordania, por ndërsa ai…

Country: ,
HD James Bond: GoldenEye (1995) 1995 7.2
James Bond: GoldenEye (1995)
James Bond: GoldenEye (1995)

James Bond: GoldenEye (1995)

Aksion Aventurë Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
James Bond: GoldenEye (1995)
HD
IMDb: 7.2
130 min

Agjenti 007 Xhejms Bond, së bashku Natalia Simonav, udhëton në Rusi për të lokalizuar armën nukleare satelitore të vjedhur nga Aleku, një ish agjent të cilin Bond e dinte të…

FULL HD There’s Someone Inside Your House (2021) 2021 4.7
There’s Someone Inside Your House (2021)
There’s Someone Inside Your House (2021)

There’s Someone Inside Your House (2021)

Horror Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
There’s Someone Inside Your House (2021)
FULL HD
IMDb: 4.7
96 min

Qetësia në një qytet prishet kur një seri vrasjes ndodhin në një shkollë të mesme dhe arsyeja lidhet me sekretet që ata mbajnë nga të tjerët.

Country:
Genre: Horror, Thriller
Mindhunter 2017
Mindhunter
Mindhunter

Mindhunter

Dramë Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi:
Mindhunter
TMDb: 8.6
50 min

E vendosur në fund të viteve 1970, dy agjentë të FBI -së kanë për detyrë të intervistojnë vrasësit serialë për të zgjidhur rastet e hapura.

Status: Ended
Genre: Dramë, Krim, Thriller
Sniper (1993)
HD
IMDb: 6.1
98 min

Një marins Amerikan snajperist, bashkohet me një anëtar të SWAT-it për të larguar udhëheqësit rebelë nga xhunglat e Panamasë.

HD The Stronghold (2020) 2020 7.0
The Stronghold (2020)
The Stronghold (2020)

The Stronghold (2020)

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Stronghold (2020)
HD
IMDb: 7.0
105 min

Një brigadë policie që punon në lagjet e rrezikshme veriore të Marsejës, ku niveli i krimit është më i lartë se kudo tjetër në Francë.

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
Intrusion (2021)
FULL HD
IMDb: 5.1
92 min

Kur një burrë me gruan e tij shpërngulen në një qytet të vogël, një lëvizje e papritur në shtëpi e lë gruan të traumatizuar dhe me dyshime se ata përreth…

Country:
Genre: Dramë, Thriller