"2010"
Animals United (2010)
FULL HD
IMDb: 4.9
93 min

Një grup kafshësh që presin përmbytjen vjetore, gjë e cila i lë ata pa ushqim dhe ujë, zbulojnë se njerëzit, të cilët kanë shkatërruar habitatet e tyre, kanë ndërtuar një…

HD El Infierno (2010) A.K.A Hell 2010 7.7
El Infierno (2010) A.K.A Hell
El Infierno (2010) A.K.A Hell

El Infierno (2010) A.K.A Hell

Aksion Komedi Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
El Infierno (2010) A.K.A Hell
HD
IMDb: 7.7
149 min

El Beni deportohet nga SHBA dhe kthehet në shtëpi në një Meksikë të shkatërruar nga luftërat e drogës. Ai bashkohet dhe fillon të ngjitet në hierarki, duke gjetur një jetë…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD It’s Kind of a Funny Story (2010) 2010 7.1
It’s Kind of a Funny Story (2010)
It’s Kind of a Funny Story (2010)

It’s Kind of a Funny Story (2010)

Comedy Dramë Komedi Romancë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
It’s Kind of a Funny Story (2010)
HD
IMDb: 7.1
101 min

Një adoleshent në depresion e shikon jetën me një këndvështrim tjetër pasi shtrohet në një pavijon psikiatrik për të rritur.

Country:
HD The Counterfeiters (2010) 2010 5.9
The Counterfeiters (2010)
The Counterfeiters (2010)

The Counterfeiters (2010)

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Counterfeiters (2010)
HD
IMDb: 5.9
121 min

Parisi i viteve 1920. Pasi djaloshi Bernard zbulon se njeriu që e rriti nuk është në të vërtetë i ati, ai largohet nga shtëpia për të jetuar me mikun e…

Country:
Genre: Dramë
Open Season 3 (2010)
HD
IMDb: 5.1
75 min

Bug planifikon një udhëtim me shokët e tij. Megjithatë, Elioti ka distancuar veten prej tij pasi ai kishte filluar një jetë të re me Giselle. Tani ata janë prindër të…

Country:
Isolerad (2010)
FULL HD
IMDb: 5.9
75 min

Një student zhvendoset në një apartament të ri duke kërkuar paqe. Shumë shpejt, fqinjët e tij të rinj fillojnë ta ndjekin atë me qëllime të mbrapshta.

Country: ,
HD The Skin of Sorrow (2010) 2010 6.8
The Skin of Sorrow (2010)
The Skin of Sorrow (2010)

The Skin of Sorrow (2010)

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Skin of Sorrow (2010)
HD
IMDb: 6.8
98 min

Është viti 1832, lojrat e fatit e kanë sjellë në pragun e vetëvrasjes 22-vjeçarin Rafael-in. Ndërsa po bëhet gati që të hidhet në Senë, një tregtar i ofron atij diçka:…

Country:
Genre: Dramë
HD Camus (2010) 2010 6.3
Camus (2010)
Camus (2010)

Camus (2010)

Biografi Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Camus (2010)
HD
IMDb: 6.3
100 min

Gjatë rebelimit të vitit 1959, Albert Kamu i shkroi nënës së tij për ta bindur atë që të linte Algjerinë dhe të bashkohej me të në Francë. Ai sheh episodet…

Country:
Genre: Biografi, Dramë
HD Kung Fu Panda Holiday (2010) 2010 6.8
Kung Fu Panda Holiday (2010)
Kung Fu Panda Holiday (2010)

Kung Fu Panda Holiday (2010)

Aksion Animuar Familjar Short  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Kung Fu Panda Holiday (2010)
HD
IMDb: 6.8
21 min

Po, emërohet si mikpritës nga mjeshtri Shifu, pasi një festë tradicionale do zhvillohet në pallat ku do marrin pjesë shumë pjestar të rëndësishëm.

Country:
Singam (2010)
HD
IMDb: 6.8
160 min

Nje polic i ndershëm Durai Singam përplaset me kriminelin e rrezikshëm Mayil Vaaganam.

Country:
Tangled (2010)
HD
IMDb: 7.7
100 min

Flokëgjata Rapunzel ka kaluar tërë jetën e saj në një kullë, por tani që një hajdut i arratisur e ka gjetur atë, ajo është gati për t’a zbuluar botën për…

Country:
The Walking Dead 2010
The Walking Dead
The Walking Dead

The Walking Dead

Dramë Horror Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi:
The Walking Dead
TMDb: 8.2
42,60,45 min

Sherifi i zonës Rick Grimes zgjohet nga koma dhe mëson se bota është shkatërruar, njerëzit janë kthyer në zombi vrasës të pamëshirshëm, ai duhet të drejtojë një grup të mbijetuarish…

Status: Returning Series
HD Alice in Wonderland (2010) 2010 6.4
Alice in Wonderland (2010)
Alice in Wonderland (2010)

Alice in Wonderland (2010)

Aventurë Familjar Fantazi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Alice in Wonderland (2010)
HD
IMDb: 6.4
108 min

Liza është tashmë 19 vjeç, kur rikthehet në Botën e Çudirave, në të cilën ka kaluar aventurën e saj më të jashtëzakonshme të fëmijërisë. Aty, ajo takohet sërish me miqtë…

Country: ,
HD The Way Back (2010) 2010 7.3
The Way Back (2010)
The Way Back (2010)

The Way Back (2010)

Aventurë Dramë Histori  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Way Back (2010)
HD
IMDb: 7.3
133 min

Më 1941, 7 të dënuar arratisen nga burgu mizor i siberisë ku ata mbaheshin, dhe kalojnë himalajet duke bërë mbi 4000 km rrugë, me shpresën për të gjetur lirinë. Ky…

HD Henry’s Crime (2010) 2010 6.0
Henry’s Crime (2010)
Henry’s Crime (2010)

Henry’s Crime (2010)

Komedi Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Henry’s Crime (2010)
HD
IMDb: 6.0
108 min

Pasi lirohet nga burgu për një krim që nuk e kishte bërë vetë, Henri do të kthehet që ta plotësojë kohën që kishte kryer në burg dhe do të bëjë…

Country:
Genre: Komedi, Krim
HD Le Mac (2010) 2010 6.1
Le Mac (2010)
Le Mac (2010)

Le Mac (2010)

Komedi Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Le Mac (2010)
HD
IMDb: 6.1
90 min

Një bankier i urtë duhet të vjedhë identitetin e vëllait të tij, një gangsteri në arrati, dhe të mësojë se puna e tij nuk është aq e mirë sa duket…

Country:
Genre: Komedi, Krim
HD Undisputed III: Redemption (2010) 2010 7.4
Undisputed III: Redemption (2010)
Undisputed III: Redemption (2010)

Undisputed III: Redemption (2010)

Aksion Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Undisputed III: Redemption (2010)
HD
IMDb: 7.4
96 min

Boyka është rikthyer. Këtë herë ai është duke luftuar për herë të parë në turneun e burgjeve me një gju të thyer.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Whistleblower (2010) 2010 7.1
The Whistleblower (2010)
The Whistleblower (2010)

The Whistleblower (2010)

Dramë Krim Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Whistleblower (2010)
HD
IMDb: 7.1
112 min

Bazuar në përvojat e një policeje në Nebraska, Kathryn Bolkovac (Rachel Weisz) e cila zbulon një unazë vdekjeprurëse ndërsa shërbente si një paqeruajtëse e SHBA-së, në Bosnjën e pasluftës. Duke…

Country: ,
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD No Mercy (2010) 2010 7.4
No Mercy (2010)
No Mercy (2010)

No Mercy (2010)

Aksion Krim Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
No Mercy (2010)
HD
IMDb: 7.4
125 min

Pavarësisht se është gati i vërtetuar si fajtor, një vrasës serial kërcënon të vrasë vajzën e një mjeku ligjor nëse aj nuk e liron me kusht.

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Aftershock (2010) 2010 7.6
Aftershock (2010)
Aftershock (2010)

Aftershock (2010)

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Aftershock (2010)
HD
IMDb: 7.6
135 min

Historia epike e një familje të ndarë si rezultat i Tërmetit të Madh në Tangshan të vitit 1976.

Country:
Genre: Dramë