"2013"
HD Police Story: Lockdown (2013) 2013 6.0
Police Story: Lockdown (2013)
Police Story: Lockdown (2013)

Police Story: Lockdown (2013)

Aksion Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Police Story: Lockdown (2013)
HD
IMDb: 6.0
110 min

Një burrë duke kërkuar lirmin e një të burgosuri, merr peng një polic me vajzën e tij dhe një grup njerëzish.

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Krim
Enemy (2013)
HD
IMDb: 6.9
91 min

Një burrë vihet në kërkim të kopjes së tij ekzakte pasi e pikasi atë në një film.

Country: , ,
HD The Physician (2013) 2013 7.2
The Physician (2013)
The Physician (2013)

The Physician (2013)

Aventurë Dramë Histori  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Physician (2013)
HD
IMDb: 7.2
155 min

Në Persinë e shekullit të 11-të, një nxënës kirurg maskohet si një çifut për të studiuar në një shkollë e cila nuk pranon të krishterë.

Country:
HD New World (2013) 2013 7.6
New World (2013)
New World (2013)

New World (2013)

Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
New World (2013)
HD
IMDb: 7.6
135 min

Ne menyre qe gjerat te qetesoheshin nga aksioni tyre i fundit Popeye dhe grupi vjedhesve te te tij shkojne ne macau per nje pune. Por organizatori ketyre seshte askush tjeter…

Country:
Genre: Thriller
HD Are You Here (2013) 2013 5.3
Are You Here (2013)
Are You Here (2013)

Are You Here (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Are You Here (2013)
HD
IMDb: 5.3
114 min

Dy miq fëmijërie nisin një udhëtim për në qytetin e tyre të lindjes pasi njëri prej tyre mëson se ka trashëguar një shumë të madhe parash nga babai i tij…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Madras Cafe (2013) 2013 7.7
Madras Cafe (2013)
Madras Cafe (2013)

Madras Cafe (2013)

Aksion Dramë Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Madras Cafe (2013)
HD
IMDb: 7.7
130 min

Një agjent indian i Inteligjencës udhëton drejt një ishulli bregdetar për të mposhtur një grup rebelesh ku po zhvillohej një luftë masakruese…

Country:
HD Open Grave (2013) 2013 6.2
Open Grave (2013)
Open Grave (2013)

Open Grave (2013)

Horror Mister Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Open Grave (2013)
HD
IMDb: 6.2
102 min

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që e kishin shpëtuar atë,…

Genre: Horror, Mister, Sci-fi
HD The Last Exorcism Part II (2013) 2013 4.0
The Last Exorcism Part II (2013)
The Last Exorcism Part II (2013)

The Last Exorcism Part II (2013)

Horror Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
The Last Exorcism Part II (2013)
HD
IMDb: 4.0
88 min

Ndërsa Nell Sweetzer përpiqet të ndërtojë një jetë të re pas ngjarjeve të filmit të parë, forca e keqe që dikur e zotëronte atë kthehet me një plan edhe më…

Country: ,
Genre: Horror, Thriller
HD Evil Dead (2013) 2013 6.5
Evil Dead (2013)
Evil Dead (2013)

Evil Dead (2013)

Horror  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Evil Dead (2013)
HD
IMDb: 6.5
91 min

Pese shoke shkojne ne nje kabine te vetmuar, ku zbulimi i Librit te se Vdekurve i ben te therrasin padashur disa shpirtra qe jetojne ne pyllin aty afer. Prezenca e…

Country:
Genre: Horror
HD Only Lovers Left Alive (2013) 2013 7.3
Only Lovers Left Alive (2013)
Only Lovers Left Alive (2013)

Only Lovers Left Alive (2013)

Dramë Fantazi Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Only Lovers Left Alive (2013)
HD
IMDb: 7.3
123 min

Një muzikant në depresion, bashkohet me njëriun e zemrës dhe më pas romanca e tyre do të prishet nga ardhja e motrës më të vogël dhe të papërmbajtshme.

HD Bad Words (2013) 2013 6.6
Bad Words (2013)
Bad Words (2013)

Bad Words (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Bad Words (2013)
HD
IMDb: 6.6
89 min

Një gërmëzues fjalësh gjen një mënyrë për të marrë hak dhe për të fituar një konkurs gërmëzimi për fëmijë.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
Tracks (2013)
HD
IMDb: 7.2
112 min

Historia e vërtetë e Robin Davidson, gruaja që përshkroi 1700 milje përmes shkretëtirës së Australisë perëndimore me katër deve dhe qenin e saj besnik.

Country:
HD I’ll Follow You Down (2013) 2013 6.1
I’ll Follow You Down (2013)
I’ll Follow You Down (2013)

I’ll Follow You Down (2013)

Dramë Mister Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
I’ll Follow You Down (2013)
HD
IMDb: 6.1
93 min

Pas zhdukjes së babait të tij dhe vdekjes së mamasë së tij, Erol pas shumë vitesh do të tentojë të kthehet prapa në kohë dhe të korrigjojë gabimet e prindërve…

Country:
Genre: Dramë, Mister, Sci-fi
HD An Adventure in Space and Time (2013) 2013 8.3
An Adventure in Space and Time (2013)
An Adventure in Space and Time (2013)

An Adventure in Space and Time (2013)

Biografi Dramë Histori  2013 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
An Adventure in Space and Time (2013)
HD
IMDb: 8.3
90 min

Një dramatizim i viteve të para të Doctor Who (1963), me historinë që sillet rreth ekzekutivit të BBC Sydney Newman, producentit fillestar Verity Lambert dhe aktorit William Hartnell.

Country:
HD Willow Creek (2013) 2013 5.1
Willow Creek (2013)
Willow Creek (2013)

Willow Creek (2013)

Horror Mister Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Willow Creek (2013)
HD
IMDb: 5.1
80 min

Nga regjisori i famshëm Bobcat Goldthwait vjen ky film horror që do t’ju bëjë të mendoheni dy herë përpara se të shkoni në pyll.

Country:
HD Horns (2013) 2013 6.5
Horns (2013)
Horns (2013)

Horns (2013)

Dramë Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Horns (2013)
HD
IMDb: 6.5
120 min

Pas vdekjes misterioze të së dashurës së tij, një djalë i ri zgjohet me brirë të çuditshëm që i dalin nga tëmthat.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD The Adventurer: The Curse of the Midas Box (2013) 2013 5.5
The Adventurer: The Curse of the Midas Box (2013)
The Adventurer: The Curse of the Midas Box (2013)

The Adventurer: The Curse of the Midas Box (2013)

Aventurë Familjar Fantazi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Adventurer: The Curse of the Midas Box (2013)
HD
IMDb: 5.5
100 min

Jeta e 17-vjeçarit Maraja Mandi merr tatëpjetën pas zhdukjes së prindërve të tij dhe grabitjes së vëllait të tij. Duke ndjekur një sërë gjurmësh në hotelin misterioz “Prince Regent” dhe…

Country: , ,
HD The Bachelor Weekend (2013) 2013 6.1
The Bachelor Weekend (2013)
The Bachelor Weekend (2013)

The Bachelor Weekend (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Bachelor Weekend (2013)
HD
IMDb: 6.1
94 min

Një fundjavë festive për beqarët diku në malet e Irlandës merr disa kthesa të papritura.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Last Vegas (2013) 2013 6.6
Last Vegas (2013)
Last Vegas (2013)

Last Vegas (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Last Vegas (2013)
HD
IMDb: 6.6
105 min

Katër miq 60-e-ca vjeçarë marrin një pushim nga jeta e tyre e përditshme për të organizuar një festë beqarie në Vegas për mikun e tyre të fundit të pa martuar.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Whispers Behind the Wall (2013) 2013 5.8
Whispers Behind the Wall (2013)
Whispers Behind the Wall (2013)

Whispers Behind the Wall (2013)

Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Whispers Behind the Wall (2013)
HD
IMDb: 5.8
90 min

Një student i drejtësisë fillon një romancë pasionante me pronaren e tij. Shumë shpejt, ai zbulon se ajo mund të ketë vrarë qiramarrësin e mëparshëm.

Country:
Genre: Thriller